Spolupráca

Zber papiera

30.09.2020


POKYNY UPRAVUJÚCE PODMIENKY PREVÁDZKY MATERSKEJ ŠKOLY V ŠKOLSKOM ROKU 2020/2021

Od 02.09.2020


Zámočkovská kuchárska kniha chutných receptov najobľúbenejších jedál detí je na svete:)))

Počas celého šk.r. prebiehala príprava na vydanie kuchárskej knihy z MŠ, zbierali sme obrázky a podnety od detí, rodičov, personálu MS (p. učiteľky, kuchárky), výber najlepšej ponuky tlače,... Kuchárska kniha obsahuje zdravé recepty obľúbených a chutných jedál detí z MS Kuzmányho. Vydanie kuchárskej knihy a distribúcia rodičom a priateľom školy, prebehla v júny 2019 hurá:), Kuchársku knihu si je naďalej možne zakúpiť v MŠ Kuzmányho.


V školskej jedálni varia ZDRAVO a CHUTNE pre naše deti

Milí rodičia, vďaka vašej finančnej podpore, pani Borovičková s pani kuchárkami Dankou a Katkou zahŕňajú do jedálnička našich detí ovocie a varia so zdravými potravinami. Vznikli nové jedlá: avokádový dip, cícerová polievočka, bulgur s ovocím, ryža so šafránom,... Varí sa so špaldovou múkou, kuskusom, solí sa morskou soľou a sladí trstinovým cukrom alebo medom. Ďakujeme za vašu podporu, ktorá je venovaná zdraviu našich detí. tím O.Z. Zámoček


Spolupráca rodičov s MŠ

Milí rodičia, ďakujeme že nám dáte vedieť, v akej oblasti nám možete pomôct.. Príkl.: remeselnícke práce (údržba inter., krajčírske, maliar.,opravárske práce, …)., záhradnícke práce., odborníci s PC., rozmnožovanie pracovných listov pre deti., iné (sponzorské dary, kancelárske potreby, potreby pred deti, na chod prevádzky MŠ-čistiace prostriedky, …) Prosím ponuky zasielajte pani riaditeľke (mskuzmanyho@staremesto.sk), alebo pani učiteľkám v v triedach. Ďakujeme vám:)


Spolupráca MŠ s inými zariadeniami

viac ...


Spolupráca materskej školy s rodičmi

Rodičov pravidelne informujeme o akciách, aktivitách a o výchovno-vzdelávacej činnosti MŠ. V prípade záujmu rodiča je možné dohodnúť si s triednou učiteľkou individálne rodičovské stretnutie o svojom dieťati. Ohlasy rodičov na rodičovské stretntutia s pani učiteľkami sú veľmi pozitívne.


Spolupráca MŠ s Občianskym združením Zámoček

Občianske združenie Zámoček od roku 2003 podporuje Materskú školu Kuzmányho, aby naše deti svoje škôlkarske roky prežili v podnetnom, zdravom a všestranne rozvíjajúcom prostredí. OZ Zámoček funguje dobrovoľnícky a tvoria ho rodičia detí navštevujúcich Materskú školu.